Wczytuję dane...
Model: CEN-62675
Realizacja zamówienia: 3-7 dni
EAN: 5907553508067
Producent: cellfast

Grupa Cellfast jest jednym z czołowych polskich przetwórców tworzyw sztucznych oraz wiodącym producentem węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.


Innowacyjny i kompaktowy rozciągliwy wąż ogrodowy ZYG ZAG, który podczas przepływu wody pod ciśnieniem zwiększa swoją długość ok. dwukrotnie, a po opróżnieniu samoistnie się skraca. Dzięki użytym materiałom jest wyjątkowo lekki i bardzo wytrzymały.
Zewnętrzna powłoka z tkaniny sprawia, że jest przyjemny w dotyku, a nowoczesna technologia gwarantuje wygodę użytkowania bez załamań i splątań.


Specyfikacja
- Kod producenta: 19-042
- Długość: 15 / 30 m
- Kategoria: nawadnianie ogrodu
- Opakowanie: plastikowa tuba


Zestaw zawiera
- Wąż rozciągliwy ZygZag
- Zraszacz prosty wielofunkcyjny ERGO
- Szybkozłącza
- Oryginalne opakowanie
- Dowód zakupu


Wysokiej jakości, ergonomiczny, zraszacz prosty ERGO z bezstopniową regulacją strumienia posiada czytelne oznaczenia ułatwiające wybór strumienia od silnego punktowego przez delikatną mgiełkę do mocnego prysznicowego i delikatnego prysznicowego. Intuicyjna i szybka regulacja siły strumienia zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.
Produkt polski renomowanej firmy Cellfast
Idealnie komponuje się z pozostałymi produktami tej marki na naszych aukcjach: wózkami, wężami i złączkami. Dostępne są także całe zestawy ogrodowe w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zraszacz prosty wielofunkcyjny ERGO:
Wysokiej klasy, ergonomiczny zraszacz z bezstopniową regulacją strumienia
Czytelne oznaczenia ułatwiają wybór odpowiedniego rodzaju strumienia od silnego punktowego przez delikatną mgiełkę do mocnego prysznicowego i delikatnego prysznicowego
System SAFETOUCH? zapewnia pewny chwyt i wygodę użytkowania, a także zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami


Cechy
- zestaw zraszający zawiera wąż rozciągliwy ZygZag?, zraszacz prosty wielofunkcyjny ERGO, szybkozłącza stop i przelot
- ZygZag? to innowacyjny i niezwykle kompaktowy wąż ogrodowy, który podczas przepływu wody pod ciśnieniem zwiększa swoją długość ok. dwukrotnie, a po opróżnieniu samoistnie się skraca
- dzięki użytym materiałom jest wyjątkowo lekki, a przy tym bardzo wytrzymały
- jego zewnętrza powłoka tkaninowa sprawia, że jest przyjazny w dotyku
- użyta technologia gwarantuje wygodę użytkowania, bez załamań i splątań