Wczytuję dane...
O sklepie

Witamy serdecznie!

Jesteśmy firmą, której celem jest bezproblemowe i szybkie dostarczanie wszystkim naszym klientom bardzo szerokiej palety towarów z różnych dziedzin życia i na każdą okazję. Każdego dnia poszerzamy asortyment o kolejne produkty dobrej jakości, za rozsądną cenę i z polską gwarancją. Dokładamy wszelkich starań, by każda z Kategorii produktowych była na bieżąco uaktualniana oraz by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nawiązanej współpracy i dokonywanych zakupów.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do wszystkich tych osób, które nie mają czasu, siły lub chęci na „bieganie po sklepach” i marnowanie swoich nerwów na dojazdy do nich, szukanie wolnych miejsc parkingowych i przeciskanie się przez tłumy oglądających, w poszukiwaniu upragnionego produktu, który jest niejednokrotnie niekompletny lub w niekoniecznie idealnym stanie. Nasz sklep dedykujemy także wszystkim tym, którzy cenią sobie komfort spokojnego, łatwego wyboru, w ciszy, z dostawą produktu pod same drzwi, do domu.

Dostarczamy Państwu głównie sprzęt nowy lub odnowiony (tzw. refurbished), a o tym, że konkretny egzemplarz był używany klient jest jasno i wyraźnie informowany w opisie konkretnego produktu na naszej stronie internetowej.
Wszystkie produkty są oczywiście w pełni sprawne.

Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie pytania i z chęcią udzielimy odpowiedzi (pisemnej lub ustnej) oraz doradzimy przy wyborze najbardziej trafionego towaru, gdyż mamy świadomość, że udane zakupy mają być realną korzyścią dla każdej ze stron.

Jeśli poszukują Państwo jakiegoś asortymentu, a dotychczas nie udało się go znaleźć poprzez naszą wbudowaną wyszukiwarkę - zapraszamy do kontaktu, a chętnie pomożemy w poszukiwaniach, doborze zamiennika lub najlepiej pasującej alternatywy. Być może uda się nam wspólnie znaleźć coś bardziej dopasowanego lub spełniającego swoje zadanie jeszcze lepiej niż Państwo przewidywali. Bo dobra współpraca to zadowoleni klienci!

Dbamy o pełne zadowolenie naszych klientów i jakiekolwiek niejasności, problemy i wątpliwości staramy się wyjaśniać na bieżąco. Najwyższy standard obsługi jest dla nas priorytetem, a szybka i precyzyjna wymiana informacji to właśnie ta cecha, której nasi klienci oczekują. I właśnie dzięki takim doświadczeniom naszych klientów jesteśmy przez nich tak często polecani!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzymy udanych zakupów i dużej satysfakcji z zakupionych produktów!

Zespół pracowników Centrum Zakupów pl